مدیریت

ارسال شده توسط مدیریت

سیروان خسروی (زادهٔ ۴ مرداد ۱۳۶۱)، خواننده پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. دیدن همه رویداد های ارسال شده مدیریت

آماده باش سیروان به هواداران …

موضوع رویداد: اخبار, تصاویر | ۲ ديدگاه | ارسال شده در توسط مدیریت

یک روز سر تمرین گروه «سیروان خسروی» قبل از کنسرت ۹ و ۱۰ بهمن ماه؛
آماده باش «سیروان» به هوادارانش …

موسیقی ما – امید شایان: سیروان خسروی این روزهای در حال تمرین برای اجرای جدیدش در تهران است تا با قدرت تمام بتواند برای دوستدارانش روی صحنه برود.

این خواننده که بر اساس اعلام برنامه گذارانش قرار است در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به اجرای برنامه بپردازد، آخرین مراحل تمرین اش را در استودیو «سورنا» می‌گذراند تا بدون هیچ نقصی بتواند پذیرای دوستدارانش باشد.

نکته جالب تمرین این گروه، حضور چهره هایی جدید در ارکستر این خواننده است که از آن جمله می توان به حضور «یاشار خسروی» اشاره کرد.

میلاد درخشانی و نیما رمضان نیز از دیگر چهره های شاخص حاضر در ارکستر این هنرمند هستند که قرار است با این خواننده روی صحنه بروند.

تمرین در فضایی کاملا جدی در حال برگزاری است و سیروان به دقت و با وسواس زیاد در حال بررسی و عیب یابی صدای ارکستر است و به نظر می آید هنوز راضی نشده است. به هر حال حضور چهره های جدید در هر ارکستری باعث می شود تمرینات بیشتری برای هماهنگی کامل لازم باشد. او بعد از اتمام هر قطعه نکاتی را به گروه متذکر می شود و برای بهترشدن ترکیب صداها، هر قطعه را چند بار تکرار می کند تا خروجی نهایی به بهترین شکل ممکن باشد.

ظاهرا این خواننده این بار هم برای اجرای زنده اش از جلوه های تصویری جدیدی استفاده خواهد کرد که به نظر باز هم مدیریت این پروژه های تصویری و ویدئویی را علی قاضی زاده در دست دارد. گروه برای دقایقی تمرین را قطع می کنند تا گلویی تازه کنند و با انرژی بیشتر تمرین را ادامه دهند. همه برای اجرایی پر انرژی آماده به نظر می رسند.

به گزارش «موسیقی ما» کنسرت سیروان خسروی در روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه و هر روز دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بروی صحنه خواهد رفت.

گزارش تصویری «موسیقی ما» از آخرین تمرین این گروه را از نگاه دوربین «سعید عبداللهی» می بینید.

دیدگاه ها در مورد این رویداد

تعداد: ۲ ديدگاه

sarah : بهمن ۱۰, ۱۳۹۱ در ۱۴:۱۹ بعد از ظهر | Reply

khaste naashin,concerte dishab fogholade bood.merccc

setayesh : بهمن ۱۲, ۱۳۹۱ در ۰۹:۱۳ قبل از ظهر | Reply

کنسرت ۱۰ بهمن عالی بود
راستش من از طرفدارهای سیروان نبودم و شنیده بودم اجراهای زنده ش تعریفی نداره
اما بر خلاف شنیده هام کنسرت خیلی خوب بود

ارسال دیدگاه