مدیریت

ارسال شده توسط مدیریت

سیروان خسروی (زادهٔ ۴ مرداد ۱۳۶۱)، خواننده پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. دیدن همه رویداد های ارسال شده مدیریت

پیشنهادی برای سرود ملی به من نشده

موضوع رویداد: اخبار | ۴ ديدگاه | ارسال شده در توسط مدیریت

سیروان خسروی تاکید کرد که تا این لحظه از سوی فدراسیون فوتبال تماسی با وی برای ساخت سرود تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۴ برقرار نشده است.
پیشنهادی برای ساخت سرود تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی نداشته‌ام
به گزارش خبرنگار مهر، امروز رسانه‌ها خبری مبنی بر پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به محسن یگانه، سیروان خسروی و گروه “سون” برای ساخت تعدادی آهنگ برای سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ را منتشر کردند که سیروان خسروی این خبر را تکذیب کرد.
سیروان خسروی خواننده پاپ کشورمان با بیان این که تا امروز هیچ پیشنهادی برای ساخت سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ به او نشده است، به خبرنگار مهر گفت: من این خبر را تازه می شنوم و تا امروز هیچ تماسی از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای خواندن و یا ساخت سرودی برای تیم ملی ایران نداشته ام.
وی در پاسخ به این پرسش که اگر پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال برای ساخت سرود تیم ملی فوتبال به او شود، قبول خواهد کرد یا خیر؟ بیان کرد: اگر پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال به من شود، قبول کردن یا نکردن آن بستگی به شرایط این پیشنهاد دارد.
در خبرها آمده بود، فدراسیون فوتبال از محسن یگانه، گروه سون و سیروان خسروی که نام آن ها به عنوان خواننده های پرطرفدار موسیقی پاپ سر زبان هاست، درخواست کرده برای سرود تیم ملی، آهنگ های خود را بسازند و به فدراسیون تحویل دهند تا در نهایت کمیته فرهنگی فدراسیون بین گزینه های مختلف، بهترین آهنگ را به عنوان سرود رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب و معرفی کند.

دیدگاه ها در مورد این رویداد

تعداد: ۴ ديدگاه

FarnooshNaderi : آذر ۸, ۱۳۹۲ در ۱۵:۲۲ بعد از ظهر | Reply

سلام سیروان جان.
لطفا این موضوع رو رسما در فیس بوک بنویسید.
ممنونم
فرنوش نادری

HERISH : آذر ۱۱, ۱۳۹۲ در ۱۶:۴۰ بعد از ظهر | Reply

سلاو کاک سیروان ئیمه یی گه لی کورد هیودارین
که گورانی کوردیش بو ئیمه بخوینیت…
هه ر بژیت…

سیروان جون چرا یه آهنگ به زبون شیرین کوردی نمیخونی؟

Mahdieh zarehee : آذر ۱۲, ۱۳۹۲ در ۲۳:۰۱ بعد از ظهر | Reply

cheghad ali mishe!be khosos ba sedaye 7 band..albatte ba sedaye sirvan va mohsene azizam ham ali mishe..amma sirvan joone harki dost dari naz nakon..to ke enghad maghror nabodi..!?

Bita : آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در ۲۰:۳۴ بعد از ظهر | Reply

Agha ma asheghetim bayad chi kar konim???

ارسال دیدگاه