مدیریت

ارسال شده توسط مدیریت

سیروان خسروی (زادهٔ ۴ مرداد ۱۳۶۱)، خواننده پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. دیدن همه رویداد های ارسال شده مدیریت

اشکمهر – حادثه

موضوع رویداد: اخبار, موزیک | بدون ديدگاه | ارسال شده در توسط مدیریت

قطعه حادثه با ترانه ای از شادروان «مسعود ارشادی فر» و آهنگ ، تنظیم ، میکس و مستر «سیروان خسروی» از آلبوم «سماع سرخ» منتشر شد. به گزارش روابط عمومی موسسه «ترنم اشکمهر»، این خواننده پس از ۱۰ سال سکوت با آلبوم سماع سرخ به عرضه موسیقی باز می گردد.

 bc95f20838c347c

اثر جدید اشکمهر شامل ۱۱ قطعه است. آهنگسازی و تنظیم قطعات این آلبوم توسط «سیروان خسروی»، «امیر مولایی» و «علی زارع» انجام شده است. «حمید میرزایی نژاد»، «داود بصیری»، «علیرضا راهب»، «مرتضی امیری» و خود اشکمهر هم ترانه های این آلبوم را سروده اند. میکس و مستر قطعات سماع سرخ هم توسط «سیروان خسروی» و «محمد فلاحی» انجام شده است . قطعه «ترک کولی» از همین آلبوم اواخر سال گذشته منتشر شده بود. اشکمهر پیش از این هم ۵ آلبوم دیگر را به بازار عرضه کرده بود.لازم به ذکر است آلبوم سماع سرخ خرداد ماه سال جاری توسط موسسه ترنم اشکمهر منتشر خواهد شد.

جاده ای در غبار گم می شد , از دلِ من قرار گم می شد _ اسبی از جنسِ آتش و طوفان , آفتابی سوار گم می شد / آسمان بی ستاره بود و کبود _ جاده غرقِ هجومِ صاعقه بود / شانه هایی نجیب می لرزید _ با سکوتی غریب می لرزید / سنگِ غربت به شیشۀ دل خورد _ دستِ فانوس در هوا پژمرد / بغضِ تلخی شکست حنجره را _ اشکِ سردی بِبست پنجره را / حادثه ماجرایِ رفتن بود _ انتظار ابتدایِ رفتن بود / خانۀ عشق سرد و خالی ماند _ شب نرفت و در آن حوالی ماند / آرزو ماند و بخت تنها رفت _ طعمِ کابوس ماند و رویا رفت / جاده ای در غبار گم می شد _ ردَ پایِ بهار گم می شد / جاده ای در غبار گم می شد _ از دلِ من قرار گم می شد / .

دیدگاه ها در مورد این رویداد

تعداد: بدون ديدگاه

ارسال دیدگاه