مدیریت

ارسال شده توسط مدیریت

سیروان خسروی (زادهٔ ۴ مرداد ۱۳۶۱)، خواننده پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. دیدن همه رویداد های ارسال شده مدیریت

حاتم پور: تغییر در تاریخ کنسرت سیروان

موضوع رویداد: اخبار | ۲ ديدگاه | ارسال شده در توسط مدیریت

توضیحات حاتم پور درباره تغییرات تاریخ کنسرت این هنرمند؛کنسرت سیروان تمدید شد
بنا به اعلام قبلی، سیروان خسروی روز یکم شهریور ماه در سالن همایشهای برج میلاد تهران به دیدار هواداران خود خواهد رفت. محمد حاتم پور، از مدیران شرکت آوای فروهر (تهیه کننده کنسرت)، در گفت و گوی تلفنی با موسیقی ما، با اعلام این خبر که بلیت های این کنسرت در زمان کوتاهی به فروش رسیده اند، در خصوص تغییرات تاریخ این کنسرت و همچنین تمدید آن توضیحاتی ارائه نمود که در ادامه می آید:

«باید در خصوص جابجایی زمان کنسرتها، مطلبی را به هواداران سیروان خسروی عرض کنم. تاریخی که در ابتدا برای کنسرت سیروان در نظر گرفته بودیم، ۲۲ و ۲۳ مرداد ماه (دو شب و چهار سانس در برج میلاد) بود. اما به دلیل برخی ناهماهنگی ها، این تاریخ تغییر کرد و تصمیم بر آن شد این کنسرت در روزهای ۲۷ مرداد و ۱ شهریور برگزار شود. اما برنامه ی ۲۷ مرداد نیز به دلیل تداخل با کنسرت رشت، جابجا شد.
تاریخ های احتمالی برگزاری این کنسرت چند بار مطرح شد و برخی از عزیزان نسبت به این تغییرات اعتراض داشتند. اما نهایتاً یکم و دوم شهریور ماه به عنوان تاریخ نهایی در نظر گرفته شد. پس از اخذ مجوز یکم شهریور، بلیت فروشی آغاز شد و با استقبال چشمگیر هواداران سیروان مواجه شدیم و در کمتر از ۴۸ ساعت بلیت ها به فروش رسید. پس از آن با تماس های مکرر هواداران این هنرمند روبرو شدیم و به نوعی شرکت شرمنده ی این عزیزان شد، چرا که بلیتی نداشتیم تا در اختیارشان قرار دهیم».
وی در خصوص تمدید این کنسرت اظهار داشت: «برای دریافت مجوز دوم شهریور اقدام کرده و در حال پیگیری هستیم و انشاالله طی دو-سه روز آینده موفق به اخذ آن شده و اطلاع رسانی خواهیم کرد تا عزیزانی که موفق به خرید بلیت نشده اند، برای حضور در شب دوم این کنسرت اقدام کنند».
گفتنی است سیروان که کنسرتهای اخیرش را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کرده بود، پس از مدتها در سالن همایشهای برج میلاد روی استیج می رود.
منبع:
سایت موسیقی ما

دیدگاه ها در مورد این رویداد

تعداد: ۲ ديدگاه

ida : شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۹ بعد از ظهر | Reply

bebakhshid digw sirvan dige ahwaz concert nemizareeee?

Mahdieh zarehee : آبان ۶, ۱۳۹۲ در ۱۴:۴۸ بعد از ظهر | Reply

baraye pirozit doa mikonam..

ارسال دیدگاه