مدیریت

ارسال شده توسط مدیریت

سیروان خسروی (زادهٔ ۴ مرداد ۱۳۶۱)، خواننده پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. دیدن همه رویداد های ارسال شده مدیریت

سیروان خسروی : موسیقی پاپ در شرایط بدی به سر می برد

موضوع رویداد: اخبار | بدون ديدگاه | ارسال شده در توسط مدیریت

سیروان خسروی در این باره گفت: موسیقی پاپ ما کلا بحران دارد،اولین مشکل ما مشکل خوانندگی است، الان همه انتظار دارند با یک ملودی معمولی و با یک تنظیم متفاوت کارشان بگیرد اما چرا انتظار ندارند که خودشان یک صدای متفاوت داشته باشند یا دست کم متفاوت بخوانند.
وی ادامه داد: درحال حاضر خوانندگان ما در یک مایه می خوانند وشاید فقط ته صدایشان با هم متفاوت است ،تحریر ها اکثرا در یک فرم است وملودی ها هم همینطور است.
این تنظیم کننده موسیقی در باره جایگاه موسیقی پاپ در ایران اظهار کرد: جایگاه ما در موسیقی پاپ مشخص نیست یک هنرمند یک روزه موفق می شود . یک نفر سالها کار می کند و به جایی نمیرسد.
خسروی اضافه کرد:در موسیقی پاپ دنیا باید صاحب جایگاه شوی یعنی خودت را ثابت کنی وهمه مخاطبان بپذیرند در آن صورت حتی اگر کاری را با یک گیتار خالی هم خوانده شود که صدای بد هم داشته باشد همه می گویند حتما منظوری داشته چرا که کارش را بلد است.
وی یکی ازمشکلات حوزه موسیقی را در کشور نداشتن رسانه تصویر دانست و گفت:در ایران شرایط فرق می کند چون کارها شنیده نمی شود و با نداشتن رسانه تصویری در این حوزه آثار به خوبی تاثیر گذار نیست.
این خواننده موسیقی پاپ تصریح کرد: من درتنظیم آثار موسیقی به کار های غربی علاقه دارم و عموما کارهای خارجی را گوش می دهم وسعی میکنم الگوبرداری صحیح با تنظیم نواهای ایرانی داشته باشیم.
این آهنگساز درپایان خاطر نشان کرد:در آهنگسازی دوست نداشتم روی موجی که در بازار موسیقی پاپ ایران بوده سوار شوم دوست داشتم کار دیگر انجام دهم که متفاوت باشد و اولین جرقه که این اتفاقات را نشان داد آلبوم اولم بود که فکر می کنم بسیار تاثیر گذار بود .

دیدگاه ها در مورد این رویداد

تعداد: بدون ديدگاه

ارسال دیدگاه