مدیریت

ارسال شده توسط مدیریت

سیروان خسروی (زادهٔ ۴ مرداد ۱۳۶۱)، خواننده پاپ، تنظیم کننده، آهنگساز ، صدابردار و ناظر ضبط ایرانی است. دیدن همه رویداد های ارسال شده مدیریت

گزارش موسیقی ایرانی از کنسرت سیروان خسروی

موضوع رویداد: اخبار, تصاویر | يک ديدگاه | ارسال شده در توسط مدیریت

سیروان خسروی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه اجرای زنده ای را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد.

در این کنسرت که به تهیه کنندگی آوای فروهر برگزار می شد، سیروان را، میلاد سعدی (پرکاشن)، اشکان آبرون و مهبد شفیع نژاد (کیبورد)، یاشار خسروی (ساکسیفون)، حامد حمیدزاده (گیتار باس)، بردیا امیری (درامز)، نیما رمضان (گیتار الکتریک)، کیان پور تراب ( گیتار آکوستیک) و میلاد درخشانی (تار) در مقام ارکستر همراهی می کردند.

همانطور که انتظار می رفت هواداران سیروان خسروی قبل از شروع کنسرت با هیجان و انرژی بالایی خود را به محل برگزاری کنسرت رساندند. پس از ورود به سالن و با تأخیر قابل پیش بینی و همیشگی کنسرت ها، برنامه با پخش کلیپ جالبی که متشکل از تصاویر خواننده و همچنین نوازندگان و آهنگی بی کلام با تنظیم سیروان بود شروع شد.

به عنوان آهنگ اول در این برنامه، آهنگ «نه نرو» اجرا شد و سیروان بالاخره به روی سن آمد.
آهنگ بعدی «تو خیال کردی بری» بود که در طی اجرای این آهنگ یاشار خسروی برای اولین بار نوازندگی ساکسیفون را در کنسرت های سیروان تجربه کرد. نوازندگی تار میلاد درخشانی در قطعه «من عاشقت شدم» هیجان خاصی به برنامه داد.

«روزای رویایی»، «بارون»، «دوستت دارم»، «آره» و «عاشقتم» آهنگ هایی بودند که به ترتیب اجرا شدند و پس از آن کلیپی به نمایش درآمد که لحظه های بارانی را برای بیننده تداعی می کرد و در همین هنگام آهنگ «بارون پاییزی» با تنظیمی جدید اجرا شد و مورد استقبال بینندگان قرار گرفت.

در ادامه به ترتیب آهنگ های «جاده»، «ساعت ۹» و «اگه تو مال من نیستی» اجرا شد و سپس نوبت به اجرای آهنگ «بی قرار» رسید. قطعه «اینم میگذره» با همراهی یاشار خسروی اجرا شد که باعث به وجد آمدن تماشاچیان گردید.

به عنوان حسن ختام برنامه، در هر سانس یکی از آهنگ هایی که اجرا شده بود با نظرسنجی از تماشاچیان مجدداً اجرا شد.

از میهمانانی که در این کنسرت حضور یافتند می توان به امید حاجیلی، زانیار خسروی، امیر یگانه، بهنام صفوی، آرش سعیدی، امید جامعه، علیرضا قرایی منش، شراره فرنژاد و ماهان بهرامخان اشاره نمود.

همچنین از حاشیه های این برنامه، تأخیر یک ساعته سانس اول در روز ۹ بهمن و اعلام خبر ازدواج زانیار خسروی و بهنام صفوی توسط سیروان خسروی بود که باعث تشویق تماشاچیان در حین اجرای برنامه شد.

دیدگاه ها در مورد این رویداد

تعداد: يک ديدگاه

آکوستیک استودیو : آبان ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱۴:۰۳ بعد از ظهر | Reply

aɑaaliii bood ❤️❤️❤️

آکوستیک استودیو

ارسال دیدگاه